- Počasí
- Kazachstán
- Atyraū
- Dossor
Aktuální počasí Dossor
Aktuální počasí přímo pro město Dossor. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
