- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Dortan
Aktuální počasí Dortan
Aktuální počasí přímo pro město Dortan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 15°C |
