- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Dorsel
Aktuální počasí Dorsel
Aktuální počasí přímo pro město Dorsel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 31. 5. (06:20)
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
