- Počasí
- Jižní Korea
- North Chungcheong
- Doraebamchi
Aktuální počasí Doraebamchi
Aktuální počasí přímo pro město Doraebamchi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
