- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Ðonlije
Aktuální počasí Ðonlije
Aktuální počasí přímo pro město Ðonlije. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 4. 4. (00:00)
2°C
pocitově 1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
