- Počasí
- Bosna a Hercegovina
- Federation of B&H
- Donja Međiđa
Aktuální počasí Donja Međiđa
Aktuální počasí přímo pro město Donja Međiđa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 4. 4. (00:00)
Silný vítr
Platí do 3. 4. (00:00)
9°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
