- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shanxi
- Dongyao
Aktuální počasí Dongyao
Aktuální počasí přímo pro město Dongyao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
