- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Dongpingpo
Aktuální počasí Dongpingpo
Aktuální počasí přímo pro město Dongpingpo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
