- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Donghancun
Aktuální počasí Donghancun
Aktuální počasí přímo pro město Donghancun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 19°C |
