- Počasí
- Čínská lidová republika
- Gansu
- Dongdaping
Aktuální počasí Dongdaping
Aktuální počasí přímo pro město Dongdaping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 20°C |
