- Počasí
- Rusko
- Udmurtiya Republic
- Dondykar
Aktuální počasí Dondykar
Aktuální počasí přímo pro město Dondykar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | 1°C |
