- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Domps
Aktuální počasí Domps
Aktuální počasí přímo pro město Domps. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
