- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Domérat
Aktuální počasí Domérat
Aktuální počasí přímo pro město Domérat. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
