- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Dom-e Rūbāh
Aktuální počasí Dom-e Rūbāh
Aktuální počasí přímo pro město Dom-e Rūbāh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 37°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 29°C |
