- Počasí
- Česko
- Hlavní město Praha
- Dolní Roztyly
Aktuální počasí Dolní Roztyly
Aktuální počasí přímo pro město Dolní Roztyly. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
4°C
pocitově 4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
