Aktuální počasí Dolianova
Aktuální počasí přímo pro město Dolianova. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 15. 5. (02:00) do 15. 5. (20:00)
Bouřky
Platí do 15. 5. (20:00)
Silný vítr
Platí do 15. 5. (20:00)
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
