Aktuální počasí Dölach
Aktuální počasí přímo pro město Dölach. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 28. 5. (00:00)
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
