Aktuální počasí Dobrushtë
Aktuální počasí přímo pro město Dobrushtë. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí do 3. 4. (00:00)
Silný déšť
Platí do 3. 4. (00:00)
7°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
