- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Dobrá Voda
Aktuální počasí Dobrá Voda
Aktuální počasí přímo pro město Dobrá Voda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
