- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Dobbs Ferry
Aktuální počasí Dobbs Ferry
Aktuální počasí přímo pro město Dobbs Ferry. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 1°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1031 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
