- Počasí
- Burkina Faso
- Sahel
- Djibo
Aktuální počasí Djibo
Aktuální počasí přímo pro město Djibo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
43°C
pocitově 49°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 34°C |
