- Počasí
- Čínská lidová republika
- Xinjiang
- Dixiang
Aktuální počasí Dixiang
Aktuální počasí přímo pro město Dixiang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 19°C |
