- Počasí
- Makedonie
- Kriva Palanka
- Divjanci
Aktuální počasí Divjanci
Aktuální počasí přímo pro město Divjanci. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
