- Počasí
- Bosna a Hercegovina
- Federation of B&H
- Divičani
Aktuální počasí Divičani
Aktuální počasí přímo pro město Divičani. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
