- Počasí
- Súdán
- Al Jazīrah
- Dirwīsh
Aktuální počasí Dirwīsh
Aktuální počasí přímo pro město Dirwīsh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 37°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 33°C |
