- Počasí
- Francie
- Bretaňský poloostrov
- Dirinon
Aktuální počasí Dirinon
Aktuální počasí přímo pro město Dirinon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 9°C |
