- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Dīnhāta
Aktuální počasí Dīnhāta
Aktuální počasí přímo pro město Dīnhāta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 26°C |
