- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Dingzu
Aktuální počasí Dingzu
Aktuální počasí přímo pro město Dingzu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 10°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 8°C |
