- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Dingyang
Aktuální počasí Dingyang
Aktuální počasí přímo pro město Dingyang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 12°C |
