- Počasí
- Spojené království
- Scotland
- Dingwall
Aktuální počasí Dingwall
Aktuální počasí přímo pro město Dingwall. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
