Aktuální počasí Dingolfing
Aktuální počasí přímo pro město Dingolfing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
