- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangxi
- Dinglong
Aktuální počasí Dinglong
Aktuální počasí přímo pro město Dinglong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 27°C |
