- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Dingkacun
Aktuální počasí Dingkacun
Aktuální počasí přímo pro město Dingkacun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | -12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 11°C |
| MIN: | -21°C |
| Normál: | -5°C |
