- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangxi
- Dingjia
Aktuální počasí Dingjia
Aktuální počasí přímo pro město Dingjia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 27°C |
