- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangxi
- Dingjia
Aktuální počasí Dingjia
Aktuální počasí přímo pro město Dingjia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
