- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Dinghe
Aktuální počasí Dinghe
Aktuální počasí přímo pro město Dinghe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
