- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangxi
- Dingdou
Aktuální počasí Dingdou
Aktuální počasí přímo pro město Dingdou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 23°C |
