- Počasí
- Burkina Faso
- Sahel
- Diguél
Aktuální počasí Diguél
Aktuální počasí přímo pro město Diguél. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 34°C |
