Aktuální počasí Diffembach-lès-Hellimer
Aktuální počasí přímo pro město Diffembach-lès-Hellimer. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
