Aktuální počasí Dieulouard
Aktuální počasí přímo pro město Dieulouard. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
