- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Dielmissen
Aktuální počasí Dielmissen
Aktuální počasí přímo pro město Dielmissen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 27. 4. (00:00) do 27. 4. (08:00)
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
