Aktuální počasí Diegem
Aktuální počasí přímo pro město Diegem. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
