Aktuální počasí Dieffenbach-lès-Wœrth
Aktuální počasí přímo pro město Dieffenbach-lès-Wœrth. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
