Aktuální počasí Didžialaukis
Aktuální počasí přímo pro město Didžialaukis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 16. 5. (15:00) do 16. 5. (20:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
