Aktuální počasí Didysis Palūkstis
Aktuální počasí přímo pro město Didysis Palūkstis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 26. 4. (23:30)
4°C
pocitově -1°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
