- Počasí
- Rusko
- Orel Oblast
- Dichkov
Aktuální počasí Dichkov
Aktuální počasí přímo pro město Dichkov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 0°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 4°C |
