- Počasí
- Filipíny
- Cagayan Valley
- Dibuluan
Aktuální počasí Dibuluan
Aktuální počasí přímo pro město Dibuluan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 39°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 27°C |
