- Počasí
- Turecko
- Mardinská provincie
- Dibektaş
Aktuální počasí Dibektaş
Aktuální počasí přímo pro město Dibektaş. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
