- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Diaoping
Aktuální počasí Diaoping
Aktuální počasí přímo pro město Diaoping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
