Aktuální počasí Dianu
Aktuální počasí přímo pro město Dianu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 29. 5. (10:00) do 29. 5. (21:00)
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
